Введите для поиска

Як у Волновасі мєнтовські «добровольці» з «Київ-2» беруть хабарі на блокпосту

Полиция

Як у Волновасі мєнтовські «добровольці» з «Київ-2» беруть хабарі на блокпосту

Поделиться
0

Як у Волновасі мєнтовські «добровольці» з «Київ-2» беруть хабарі на блокпосту

Як у Волновасі мєнтовські «добровольці» з «Київ-2» беруть хабарі на блокпосту

Представники Міністерства внутрішніх справ України, які пішли «добровольцями» у батальйон «Київ-2» і знаходяться на блокпостах, зокрема, біля Волновахи, навіть на війні зайнялися своєю звичною справою: грабежем і здирництвом громадян України. 

Про таку новину повідомляє «Преса України» з посиланням на мережеве видання «Дорожній Контроль».

Саме цьому виданню вже давно багато жителів Донецької області скаржилися не непомірні побори і здирства від військовослужбовців «Київ-2».

Сума грошей, яку вимагають так звані «правоохоронці» з МВС за проїзд блокпосту – 2 грн за кожен кілограм вантажу. 

«Діє така корупційна схема: підприємець заявляє загальну вагу товару, що ввозиться з території України, йому дається картковий рахунок якоїсь «шишки» з СБУ, на яку протягом робочого дня необхідно внести суму, еквівалентну 2 грн за кожен кг ввезеного вантажу, і лише після цього, бійці батальйону «Київ-2» дають добро по команді «зверху» на в’їзд автомобіля на територію «днр», – повідомляє один водій.

Зазначимо, що раніше один з бійців “Київ-2” публічно повідомляв про те, що на блокпосту в Волновасі дійсно беруться гроші за проїзд вантажних автомобілів.

„На блок-посту Волноваха, де несе чергування батальйон «Київ-2», щодня проходять без огляду та офіційних документів десятки вантажних автомобілів із зерном, вугіллям і металобрухтом. Водії платять данину, зливаючи паливо. Ціна пропуску однієї машини – 20 літрів. Але, з початку грудня 2014 року, ставка підвищилася до 1000 гривень з кожної машини”, – заявив боєць Дмитро Цвєтков.

Крім цього, сьогодні у виданні “Українська правда” була опублікована новина про те, що на блокпосту біля Курдюмовки Донецької області, за пропуск з людини або транспортного засобу, вимагають від 50 до 450 гривень. 

“Пункти, де оформляються пропуску, переповнені людьми, які займають черги стоять в ній кілька днів”, – заявив один з волонтерів.

Нагадаємо читачам “Преси України, що одна з найвідоміших українських телекомунікаційних компаній “Алло”, схоже, визнала терористичні луганську та донецьку “народні республіки” за “незалежні держави” з власним законодавством.

На одному з сайтів, де розміщуються оголошення про робочі вакансії та пошук роботи, вищевказана компанія шукає працівників на роботу в Донецьку.

Однією з вимог для претендентів є вимога знання “законодавства” терористичної “днр”.

Як справедливо зазначив один з користувачів інтернету, саме через такі безпринципні фірми і компанії, які ведуть бізнес на територіях, де у влади терористи, останні мають “за що їсти й пити”…

 

Коррупция

Тэги:

Смотрите также