Введите для поиска

Маєток Яреми охороняє фірма, яка вивозила цінності з дачі Пшонки

Прокуроры

Маєток Яреми охороняє фірма, яка вивозила цінності з дачі Пшонки

Поделиться
0

Маєток Яреми охороняє фірма, яка вивозила цінності з дачі Пшонки

Маєток Яреми охороняє фірма, яка вивозила цінності з дачі Пшонки

Активісти з «Автомайдану» завітали у гості до Генерального прокурора Віталія Яреми. Як пише активіст Віталій Уманець, будинок Яреми знаходиться у елітному котеджному містечку «Золоче», що у селі Вишеньки Бориспільського району Київщини. Активісти опублікували відео з маєтку Віталія Яреми.

Котеджне містечко «Золоче» було побудовано, а зараз охороняється та обслуговується корпорацією «УБА-груп».«Слідство.Інфо» згадувало цю корпорацію у сюжеті про вивезення цінностей з дачі екс-генпрокурора Віктора Пшонки. Тоді вивозити дорогі меблі з опечатаного Генпрокуратурою будинку приїхала охоронна фірма «УБА-безпека».

Згідно з документами, які потрапили до «Слідства.Інфо», найняла цю фірму людина, пов’язана з родиною Віктора Пшонки – фактично для викрадення речових доказів з на той момент арештованого майна Пшонки. Тоді активісти, які охороняли дачу, не дали повністю розграбувати майно екс-генрокурора. Це про тому, що сама Генпрокуратура ухилялася від відповідальності за збереження цього об’єкту.

На сайті фірми «УБА-безпека» вказано, що вона базується у котеджному містечку «Золоче». Туди ж, на технічний пульт, потрапляють усі сигнали з охоронюваних нею об’єктів.

Розгалужена корпорація «УБА-груп» нараховує з десяток фірм, які обслуговують зазначене котеджне містечко. Зокрема, це фірми, які впорядковують територію, вивозять сміття, обслуговують місцеву елітну школу та забезпечують транспорт, який курсує по території містечка.

Отже, маєток нинішнього Генерального прокурора Віталія Яреми охороняє фірма, яка кілька років обслуговувала генпрокурора Віктора Пшонку та його родину, а також, згідно з фото- та відеоматеріалами, які є у розпорядженні «Слідства.Інфо», викрадала докази з арештованого Генеральною прокуратурою майна. За нашими даними, працівники цієї фірми не понесли покарання за крадіжку речових доказів з арештованого майна Пшонки, а ГПУ не порушувала жодних справ за фактом цієї крадіжки.

/ Анна Бабінець

Громадське ТВ

Пшонка Виктор Павлович

Тэги: